top of page
P_20201023_092049.jpg
hydro.png

Hydroshape:

Hydroshape, suyun içinde bir bisikletin çok ötesinde, özellikle Avrupa ve ABD’de incelme, kilo kaybetme, selüliti yok etme, vücuttaki fazla suyu atma, kas gelişimi ve kuvvetlenmesi, kardiovasküler dirençte artış, lenf drenajı gibi etkileri ile kendini kanıtlamış yenilikçi ve yüksek teknoloji bir makinedir.

Hydroshape ile bir seans boyunca suyun içinde bisiklete bindiğinizde ­16 jakuzi jeti bedeninize masaj yapar,­ozonterapi, ­aromaterapi ve kromoterapi özellikleri sizi rahatlatır ve balneoterapik bir spa/wellness deneyimi sağlar.

Neden çok etkili?

Suyun direnci havadan 12 kat fazla olduğu için 30dk.’lık bir seans boyunca suda bisiklete binmek; 400­ - 600 kalori yakılmasını, ­vücuttaki fazla suyun atılmasını sağlar. Böylece incelme hedefine kolaylıkla ulaştırır. Aynı zamanda masaj jetleri sayesinde selülit probleminde gözle görülür bir azalma meydana gelir.

Hydroshape2 (1).jpg

Nasıl ruhsal rahatlama ve konforlu bir seans deneyimi sağlar?

Bu yenilikçi makinenin sahip olduğu Kromoterapi(renk terapisi) özelliği; suyun farklı renkler yansıtarak ruhsal rahatlama sağlamasıdır. Sizin için tasarlanmış 10 m2'lik kişisel kabininizde ister televizyonda istediğiniz programı izleyerek, ister müzik dinleyerek rahatlama imkanı bulabilirsiniz. Seans bitiminde ise ekip arkadaşlarımız size Japonya’dan ithal edilmiş doğal ve antioksidan çaylar hazırlar ve siz de uzanarak dinlenmek için Activcouch, selülite son veren masaj için Rollshape deneyimini keşfedebilir, her aşamada konforun tadını çıkarırsınız.

Neden çok pratik?

Hydroshape seansından sonra saçınız bozulmaz, makyajınız akmaz, ­ojeniz silinmez. Suyun içindeki ozon ve yüksek oksijen seviyesi seans sonrası duş almanızı gerektirmez. Seans öncesi ve sonrası hazırlık sürecinizi minimum seviyeye indirir ve günlük hayata çabuk karışmanızı sağlar.

Hijyen Önceliğimizdir

Hydroshape cihazlarında kullandığımız su bir havuzdaki gibi devir daim edilmiş ve kimyasallarla temizlenmiş su kesinlikle değildir. Hydroshape cihazı her seansın başında siz cihaza yerleştikten sonra size özel kimyasal içermeyen temiz su ile dolar. Seansınız bittiğinde su tamamen ve otomatik olarak boşalır. Her seanstan sonra Hydroshape cihazları ve kabinleri tamamen dezenfekte edilir, kabinlerin havası 24 saat boyunca yenilenir ayrıca klimalar kabinin sürekli doğru ısıda kalmasını sağlar. Profit misafirlerine her kullanımda ve her cihazda maksimum hijyen sağlar.

bottom of page