top of page
P_20201023_091954.jpg

Rollshape

Rollshape, kan dolaşımını hızlandırarak, üstün rahatlama, ağrıları dindirme ve selülit giderici etkiler sunan ileri teknolojili bir masaj cihazıdır. Tercihe göre ProfitSlim cihazlarını kullandıktan önce veya sonra ya da tek başına kullanılabilir. Aynı zamanda spora hazırlama amacıyla da kullanılabilir. Yüksek bir etki için kromoterapi, ­kolajen ve ­hava iyonizasyonu gibi özellikler ile donatılmıştır.

Kızılötesi özelliği cildin derin katmanlarında birikmiş yüksek toksinlerin atılmasını sağlar; eklem tutulmasını azaltır, ­kas spazmlarını rahatlatır, ­kan dolaşımını arttırır, ­ağrıları dindirir, ­yumuşak doku zedelenmesine iyi gelir. Ayrıca ­kolajen, dokuların genişlemesini arttırır ve ­iltihaplı ödem ve ifrazatların çözümüne yardımcı olur.

roller.png
Rollshape1.jpg

Kromoterapi,

renklerin organizmalar üzerindeki renk terapisidir. Renklerin hormonlar üzerinde olumlu etkileri vardır, vücut dengesi ve direnci için çok yararlıdır.


Kolajen terapisi,

yaşlanan, gevşeyen ve sarkan cilde seçilmiş dalgalarla en temel cilt altyapısı olan kolajenin yeniden inşa edilmesini, böylece kolajen liflerin ciltte kümeleşmesini, kalınlaşmasını ve esnekliğini yeniden kazanmasını sağlar.

Hava iyonizasyonu

sağlıklı iyonlar salgılar, vücuda zindelik ve enerji kazandırır. Modern yaşam ortamındaki elektronik ekipmanlar sebebi ile oluşan uyuşukluk, halsizlik ve yorgunluk etkilerini minimum seviyeye indirir.

bottom of page